2015-12-29

Yeni Elektrikli BMW

Geleceğin Otomobilleri

 

Teknoloji her alanda durmadan hızla ilerliyor. Otomotiv alanında da birçok firma daha çevre dostu ve insanların yararına olacak yenilikler yapmaya devam ediyor. Son yıllarda oldukça çok duyduğumuz terimler var:  elektrikli araç, sürücüsüz araç, çevre dostu araç, güneş enerjisi ile çalışan araç gibi. Birçok mühendis ve firma bu projeler üzerine hala çalışmakta ve otomotiv sektörüne yenilikler katmaya çalışmaktadırlar. Yeni elektrikli BMW ise bunlardan sadece bir tanesidir.

Tasarımındaki Ayrıntılar

 

Yeni elektrikli BMW tasarım özellikleri ile de göz doldurmaktadır. Hem dış tasarımında hem iç tasarımda modern çizgiler yansıtmaktadır.

BMW ile Sürüş Keyfi

 

Yeni elektrikli BMW ile şehir içinde yakıtların salgıladığı emisyon olmadan sürüş yapmanın hazzını yaşayabilirsiniz. Hem çevre dostu olan araç, sessiz ve çevik sürüşü ile de benzersiz bir sürüş keyfi sağlar. Batarya kalitesi ve akıllı enerji tüketimi özellikleri ise diğer bir artısıdır.

Her Yerde Her Zaman Şarj

 

Araca uygun şarj kablosu kullanılarak ister evde ister sayıları sürekli artan şarj istasyonlarında yolda hızlı, kolay ve şarj edebilirsiniz. Evinizde bir garajınız varsa garaj duvarına monte edilen şarj istasyonu ile evde kolaylıkla aracınızı şarj edebilirsiniz. Yaklaşık 7-8 saatte full kapasiteye ulaşan araç kendi orijinal şarj cihazı ile daha kolay ve hızlı şarj olmaktadır. Ev dışında şarj ise bu hizmeti veren otoparklarda ve şarj istasyonlarında yapılabilmektedir. Böyle yerlerin sayısı ihtiyaca göre gittikçe artmaktadır.

BMW ile Her Zaman Güvendesiniz

 

Yeni elektrikli BMW birçok güvenlik içeriği ile de gözdeniz olabilir. Karbondan yapılmış dış cephe ile her türlü darbeye karşı oldukça dayanıklıdır. Bu araçla otomobil sürmeyi hem keyif haline getirebilir hem de park esnasında sensörleri ile size her türlü çapmaya karşı sizi uyararak park yapmayı basitleştirir.

 

 

 

 

Tüm Elektrikli Arabalar

Bunları okudunuz mu?