5 Adımda Yeni BMW 7 Serisi

1. BMW 7 SERİSİ İLE BMW TUTKUNLARINI VE HERKESİ ADETA BÜYÜLÜYOR

Bmw'nin amiral gemisi yenilendi! BMW'nin amiral gemisi olarak tanınan BMW 7 serisi, yepyeni yüzünü Almanya'da düzenlenen lansman'da gösterdi! Yeni versiyonuyla, tam bir tasarım ve teknolojisi harikası olan otomobil, Lüks Sedan sınıfının en beğenilen modellerinden olmayı hak ettiğini bir kez daha ispatladı!

 

2. SİLÜETİ İLE TÜM DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKİYOR!

Bmw'nin amiral gemisi yenilendi! BMW 7 serisinde bulunan bu lüks otomobilin dış görünüşünde yapılan değişiklikler silüetinde büyük etkiler yaratmış! C sütununun kalınlaştırılması, arka tasarımının tamamen değiştirilmesi ile neredeyse dış görüntüsü tamamen değiştirilmiş! Ön far grubu ise, lazer teknolojisi ile yaratılmış ve muhteşem bir aydınlatma yaratmış! BMW tutkunlarının merakla beklediği otomobile, beklentilerinin de üstünde ortaya çıktı!


3. ARACIN AĞIRLIĞI 130 KG AZALTILMIŞ!

Almanya'nın "Dingolfing" fabrikasında üretilecek yeni BMW 7 Serisinde otomobilin ağırlığı 130 kg daha azaltılmış! Efficient Light weight teknolojisi sayesinde ağırlığı azaltılan araç tam bir teknoloji harikası! Tavan kısmında karbonların kullanılması da ağırlığının azaltılmasında bir diğer etken!

 

4.DOKUNMATİK EKRAN İLK KEZ BMW 7 SERİSİNDE KULLANILMIŞ!

Yenilenen teknoloji ve tasarım harikası otomobilin "iDrive" işletim sisteminin ekranı ilk kez dokunmatik olarak yapılmış. Otomobilde ilk kez yapılan bir diğer yenilik ise, harekete duyarlı kontrol özelliği! 3D sezicisi tarafından tüm el hareketleri algılanıyor ve otomobilde kullanılan pek çok özelliğin kontrol edilmesini sağlıyor.

 

5. UZAKTAN KUMANDA DA ADETA DEVRİM YAPILMIŞ!

Bmw'nin amiral gemisi yenilendi! Gerçekten büyük yeniliklere kavuşan otomobilde, artık bir uzaktan kumanda da bulunuyor! Sadece kapıları- açma kapa özelliği yok bu kumandanın! Kumandanın üzerinde otomobilin görseli bulunuyor ve aracın menzili de dahil olmak üzere, pek çok işlevi bulunuyor. Kumanda ile otomobilinizi uzaktan park edebiliyorsunuz. Sadece park edebilme özelliği yok tabi ki, oturduğunuz yerden araçta kimse olmadan manevra bile yaptırabiliyorsunuz!