5 Fotoğrafta Yeni Subaru Impreza Sedan Konsept

Subaru Impreza Sedan

Subaru,  Impreza’ nın sedan  konsaptiyle  de  göz  alacağa benziyor. Tokyo  Otomobil  Fuar ‘ında  görücüye  çıkardığı  HB  modelinin  ardından,  2017  model  Impreza  Sedan da  kendini  gösterdi. Subaru nun paylaştığı  fotoğraftan sonra  diyebiliriz ki; Subaru Impreza  Sedan konseptini  gösterdi .

Impreza Sedan Karşınızda

Test  sürüşü  fotoğrafında,  üzeri  kaplı  yani kamufle  edilmiş  Impreza  Sedan için  ilk  söylenebilecek şey, daha dinamik, agresif ve konforlu  bir  otomobilin bizleri  beklediğiydi ve bu  konuda  kimse  yanılmadı. Subaru  bir nevi  üzerini  örttüğü  modelini,  artık tamamen beğeniye sundu. Subaru  Impreza  Sedan konseptini gösterdi . Dynamicx Solid  tasarım  dilinin kullanılması ile  ortaya çıkan  bu  model, gelecek  jenerasyonun da  temsilcisi  niteliğinde. Lüks  ve  hırslı  tasarımı  ile  dikkat çeken model, dinamik  yapısıyla  öne  çıkıyor.

Yeni  Impreza  Sedan

Subaru Impreza  Sedan konseptini gösterdi ve otomobilde  ilk  bakışta  dikkati  çeken altıgen  ızgarası  ve  kartal  gözlü  farları. Rengi  ile  vermeye çalıştığı  mesajı  kuvvetlendiren  Impreza Sedan yakut  kırmızısı  büyük  bir  asaletle  taşıyor. Metalik  renge  eşlik  eden 19 inç  alaşım jantları  bu asaleti  tamamlayıcı  nitelikte duruyor. Güç  gösterisi yaparcasına  göze  batan  çamurluklar ve  metalik  tasarım  güçlü  bir  dizayn  çizgisi  karakterine  eşlik  ediyor. Bagaj  ve arka kısmında  ise , Coupe bir  modeli  anımsatan tavan çizgisi ve daha kısa  bagaj kapağı  ve bu  kapağa yerleştirilen  bir  kanat bulunuyor.

Subaru Impreza Sedan Yeni Konsept

Subaru ‘nun tüm  modelleri  gibi  yeni  Impreza  Sedan  , hayranlarından  geçer not  alacağa benziyor. Sunulan  fotoğrafın  ne kadarı  seri  şekilde  üretilecek   Impreza  Sedan da,  yer alacağı ayrı  bir  merak  konusu  oluşturuyor. görünen  o  ki, üretim  tamamen  yeni  bir  platformda olacak  ve  2016  yılı  sonuna  doğru da  başlayacak.