Dünyanın En Pahalı Arabası

 

Dünya Sıralamasında Bir Numara

 

Otomobil sektörü sizlere en donanımlı ve mükemmel dizayna sahip araçları sunmaya devam ediyor. Bakın bir numarada ise kim var? İşte dünyanın en pahalı araçları şöyle sıralanıyor.

1- Lycan Hypersport – 3,5 milyon dolar

2- Bugatti Veyron Super Sport – 2,4 milyon dolar

3- Koenigsegg Trevita – 2,1 milyon dolar

4- Lamborghini Sesto Elemento – 2,2 milyon dolar

5- Ferrari 599XX – 2 milyon dolar

6- Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport – 2 milyon dolar

7- Pagani Zonda Cinque Roadster – 1,6 milyon dolar

8- Lamborghini Reventon Roadster – 1,56 milyon dolar

9- Maybach Landaulet – 1,4 milyon dolar

10- Koenigsegg CCXR – 1,3 milyon dolar

 

 Herkesin Gözleri Bu Aracın Üzerinde

 

Dünyanın en pahalı aracı görücüye çıkıyor. Lycan Hypersport 3,5 milyar dolar fiyatı ile dünyanın en pahalı aracı olma özelliği ile 29 Ocak’ta Katar’da yapılacak oto fuarında sergilenecek olan araç şimdiden tüm ilgiyi üzerinde toplamayı başardı bile. Özellikleri ve iç-dış dizaynı ile görenleri kendisini hayran bırakıyor.

 

 Sınırda Miktarda Üretim

 

Dünyanın en pahalı aracı görücüye çıkıyor ancak bu araçtan sadece 7 adet üretildi. Bu yüzden satın almayı düşünenlerin ellerini çabuk tutmaları gerekmektedir. İlk müşterisi ise bir katar prensidir.  En son teknoloji ile üretilen bu aracın üretim süresi ise yaklaşık 6 yıl kadar sürmüştür. Bu göz önüne alındığında ne kadar kaliteli ve fiyatını hak ettiğini anlayabilirsiniz.

Aracın Kalitesi ve Donanımı

 

Dünyanın en pahalı aracı görücüye çıkıyor. Peki, nedir bu aracı bu kadar pahalı yapan. Lübnan yapımı olan araç şu ana kadar üretilmiş olan en lüks ve teknolojik bakımdan en iti özelliklere sahip olan araçtır. Şu ana kadar gördüğünüz veya kullandığınız en iyi araçları düşünün ve onun üzerine on katı özellik katarak değerlendirmeyi yapın. LED ışıklandırma sistemi elmaslarla süslenen aracın iç kaplaması da altın ipliklerle dikilmiştir. Ayrıca 2,7 saniyede 100 kilometre hıza ulaşabilmektedir. İşte size hem lüksün hem kalitenin göstergesi.