Fiat 500x Daha Ekonomik

GÜÇ VE KARİZMANIN OTOMATİK HALİ 500X ŞİMDİ DAHA EKONOMİK

Güçlü ve karizmatik tasarımı,  dirençli performansıyla Crossover kategorisine yeni bir nefes getiren Fiat 500X, net vites değişimi işlemine fırsat veren 9 iler otomatik vitesi ile rakiplerinin önüne geçiyor.

 

Şık ve kaliteli tasarımı, rahat sürüş tecrübesi sunan araç, 500 Tarz Günleri için yirmi bin TL ayda 0,99 faiz imkânıyla satışa çıkarak güç ve karizmanın otomatik hali 500x şimdi daha ekonomik seçeneklerle karşınıza çıkıyor.

                       

FİAT 500X

Fiat 500X ailesinin yeni yüzü olarak tasarlanan 500X, yeni nesil teknolojisi, şık tarzı ve tasarımı yanında geniş iç hacmiyle de konforlu bir yolculuk yaşatmayı amaçlıyor. Sınıfında en iddialı araçların başında gelen 500X motor seçeneklerinin zenginliği yanında otomatik vites seçenekleri ile güç ve karizmanın otomatik hali 500x şimdi daha ekonomik hale geldi.

 

ARAÇ ÖZELLİKLERİ

Standart Fiat 500X tasarımına baktığımızda 4X2 özelliğe sahip olan araç Cross gözde tipi ile 4X4 ya da 4X2  Tiractian+ çekiş özelliğine sahip versiyonlar ile Popstar, Pop ile Cross Plus olarak 3 değişik donanım paketi ile Fiat 500X, ZF tarafından geliştirilmiş olan tam otomatik 9 ileri vites bulunan ilk Fiat aracı olma özelliğini taşıyor.

 

İDDİALI TARZ

Fiat 500X modeli güvenlik donanımları ve ekstra özellikleriyle beklentilerinizin çok üzerinde bir araç 6 hava yastığı,  virajı aydınlatan sis farı,  dinamik sürü desteği yanında ESP desteği olarak şerit takip desteği, kör nokta ikaz sistemi gibi özelliklerin yanında adaptif sabit hız sistemi ve çarpış önleme özelliklerinden oluşan yüksek teknolojik destekler ile güvenli bir sürüş ortamı sağlıyor.  Tüm bu özellikleriyle güç ve karizmanın otomatik hali 500x şimdi daha ekonomik hale geldi.