Honda CR-V ve Civic Kampanyası

HONDA CR-V VE CİVİC'DE KAMPANYA

5 modeli ile 2015 yılında satışa çıkan Honda yeni CR-V dizel otomatik modeliyle 59.950 TL’den başlayan Civic Sedan modelleri için Kasım ayı için özel kampanyaya start verdi. Kullanılan kedilerde ilk ödeme işleminin ötelendiği kampanyada kredi alınarak dizel otomatik model CR-V alımında öteleme sonrası ilk ödeme tam 12 ay sonra başlamakta. Öteleme seçenekleriyle Honda CR-V ve Civic'de kampanya başladı.

               

UYGUN KOŞULLAR             

Honda seven kullanıcılar için uygun kampanya koşulları sunan Honda Türkiye, dizel otomatik CR-V ve Civic Sedan modelleri ile kampanyaya giderek kullanıcılar için birbirinden özel ve cazip imkânlar sağıyor. Güç tüketim oranı olarak en iyi motor şanzıman uyumuna sahip ola CR-V modeline 30 Kasım’a kadar kredi kullanılarak sahip olunabilir. Honda kullanıcıları isterlerse taksit ödemelerine 12 ay sonra başlayarak 60.000 TL krediyi 36 ay vadeli alarak %1,29’luk faiz oranı ile bu imkândan yaralanarak Honda CR-V ve Civic'de kampanya fırsatlarından yaralanabilecekler.

             

BAŞLANGIÇ FİYATI                                        

Civic Sedan’ın fiyatı 59 bin 950 TL olarak belirlenmiş.  Bun araca sahip olmak isteyen kullanıcılar, bu kampanyadan faydalanarak 30 Kasım’a kadar başvuruların yapabilirler.

 

Bu kampanyadan faydalanan kullanıcılar aynı zamanda 2.500 TL değerinde olan navigasyon sistemi versiyonlarından standart olarak sunum seçeneğinden de faydalanacak. Alınacak krediye göre değişkenlik gösteren kredi oranları 30.000 TL kredi için 0,92’lik faiz oranı ön görülüyor. Bu imkânlardan yararlanmadan araç takas yapmak isteyen kişilere de 500 TL destek ile Honda CR-V ve Civic'de kampanya seçenekleri mevcut.

 

5 DONANIM İKİ MOTOR SEÇENEĞİ

Türkiye piyasasında iki farklı motor seçeneğine sahip olan Honda CR-V, 5 donanım seçeneğiyle de göz dolduruyor. LED farlar, özel jantlar, ön koltuk ve diğer özel tasarımlarla Honda CR-V kullanıcıların tercihine sunuluyor.