2015-12-17

2016 Honda Motosikletler Tanıtıldı

2016 MODEL HONDA’LAR EICMA MOTOSİKLET FUARINDA

Honda yeni tasarımlara yönelirken şehir macerası ağırlıklı tasarımların yanı sıra yeni CRF1000L Africa Twin ve güncellenen orta boyutlu altı motor aracı EICMA’da sunuldu ve 2016 model Honda’lar EICMA motosiklet fuarında yerini aldı.

 

CRF1000L AFRİCA TWİN VE ŞEHİR MACERASI TASARIMI

Honda EICMA’da gerçek anlamda macera örneğini gösterdikten belirli bir süre sonra yeni CRF1000L Africa Twin motorunu EICMA Motosiklet Fuarı’nda ziyaretçilerle buluştu. CRF1000L Africa Twin, esneklik ce dayanıklılık anlamına şasisine monte edilen ek özelliklerle anında tepki veren yeni tasarımı ile 998cc paralel çift motor sayesinde özel bir gezinti deneyimi sunuyor.

 

İŞLEVSEL TASARIM

İstediğin yere git ruhunu yansıtan modelleri ile efsane haline gelen modelleri ile bu tarzı devam ettiren yeni CRF1000L Africa Twin yenilikçi tasarımı ve dinamik paralel ikiz silindirli motoru ile yol ve arazi şartlarında işlevsel kulanım sağlıyor. Bu özellikleri ile öne çıkan ve 2016 model Honda’lar EICMA motosiklet fuarında ziyaretçilerinden tam not aldı.

 

YENİ İKİ MODEL

İki farklı versiyona sahip olan Africa Twin modellerinden ilki ABS, çok modlu Honda seçilebilir tork kontrolü, aks taşıma koruması, karter koruyucusu ve LED ekrana sahip modelli olan MT versiyonudur. İkinci model ise bu özelliklerinin yanında 3 aşamalı sportif S modu, arazi koşullarında işlevsellik sağlayan ve daha çok işlevsellik yönü ile öne çıkan DCT versiyonudur. Bu modelleri ile motor severler için en özel tercihleri kullanıma sunuyor.

 

ŞEHİR MACERASI KONSEPTİ

City adventure konsepti ile macera merkezli tasarıma ağırlık veren Honda motor kullanıcılarına hayat tarzlarını yansıtabilecekleri firmanın geldiği değişim ve özgünlük ortamını yansıtarak ve 2016 model Honda’lar EICMA motosiklet fuarında yerini aldı.

 

Tüm Haberler

Bunları okudunuz mu?