Fiat'ın Yeni Pickup'ı Ortaya Çıktı

Yeni Pikap modeli ile piyasaya çıkan Fiat Fullback modelini Kuzey Afrika ve Ortadoğu’nun en büyük boyutlu otomatik aktivitesi olan 2015 Dubai Uluslararası Otomobil Fuarı’nda lanse ederek Fiat’ın yeni pikapı ortaya çıktı.

 

Avrupa ve Ortadoğu pazarlarında satışa 11 Kasım 2015 tarihinde başlayacak olan yeni pikap modeli Fiat Fullback, EMEA bölgesi ( Avrupa – Asya – Afrika ) dört tekerlek çekiş ve arkadan itiş özelliğiyle müşterilerin beğenisine sunuldu. İsmini Amerikan Futbol oyunundaki hem ofansif hem de defansif hücum taktiğimde alan bu yeni model her iki taktiğe göre manevra kabiliyetinin varlığını simgeliyor.

 

REKABETE HAZIR

Fiat’ın yeni pikapı ortaya çıktı ve Avrupa piyasasında 5 ileri otomatik ve 6 iler manuel vites modeli ile kombine edilebilen 2,4 litrelik 2 değişik güç ortaya çıkaran versiyona sahip turbo dizel motorla yollarda boy göstermeye hazırlanıyor. 100 yılı aşkın ticari araç tecrübesiyle başarılı modellere imza atan Fiat, pikap piyasasındaki güçlü rekabet ortamına Fullback isimli yeni modeliyle hazır görünüyor.

 

Dünya lansmanı 2015 Dubai Uluslararası Otomobil Fuarı’nda gerçekleştirilen Fullback hem ileri hem geri manevra özelliğiyle dikkat çekiyor. Rekabetin ön sıralarında yer alabilmek için motor şanzıman uyumu yönünden güçlü olan Fiat Fullback, EMEA bölgesinde her bölgenin kendi koşullarına göre uyum sağlayabileceği duruma adapte olabilecek özelliklere sahip. Hafif araç pazarında 1014’te yüzde 23 oranında pay sahibi olan ve toplam 675 bin pikap satışı gerçekleştirerek bu rekabetin başrolünde olduğu mesajını veriyor.

 

GÜÇLÜ TASARIM

Fiat, Fullback modelini uzatılmış, tek, çift ve kamyonet kabinli şekilleriyle piyasaya sürüyor. Her farklı kabini kendine has özellikleri yer alıyor. Yük kapasitesi olarak da 1 tonu aşan kapasite 1100 kg’ye ulaşan özellikleriyle Fiat’ın yeni pikapı ortaya çıktı.

Yorumlar

  1. İlk yorumu sen yap...

Yorum