Audi Showcar

AUDI FARKI

   Hem güvenlik hem konfor isteyenlere haber Audi’den geliyor! Beklentilerinizi karşılayıp memnun kalacağınız yepyeni bir ürün geliyor. Audi’den Showcar, şimdiden birçok kişi tarafından ilgiyle beklenmekte ve hakkındaki haberler takip edilmekte.

 

 Detroit otomobil fuarında tanıtılan bu araba, kuşkusuz fuara damga vurarak akılda kalan araçlardan oldu.

 

    Audi ile bütünleşen simge olan Single Frame ön ızgara, Audi’den Showcar tasarımında da es geçilmemiş unsurlardan biri. İki kapısı bulunan bu aracın 19 inç jantlarıyla her türlü yol şartında zorlanmadan ilerlenebileceğini kanıtlar nitelikte. Arkasında ve önünde bulunan korumalar alüminyumdan yapılmış. Dolayısıyla bu korumalar araca off-road sürüşlerde daha da güç katıyor.

 

    Audi’den Showcar üretimi piyasadaki araçlara kıyasen iddialı bir çıkış yaptı. Hem günlük kullanıma uygun, hem dinamik bir görüntüsü var, hem de zorlu hava şartlarında dahi güvenle seyahat etmenizi sağlayacak şekilde güçlü bir sistemle üretilmiş. Bir spor ve SUV’ un birleşimi olan Showcar, tasarıma da en az konfor ve güvenliğe verdiği kadar önem verdiğini gösteriyor.

 

 Araç 4.20 metre uzunluğunda. Kısa tampon çıkıntısı, alçak tavanı ve güçlü bir C sütununu bir araya getiriyor. İki parçalı ön farı ise Frankfurt Fuarı’nda sergilenen Sport quattro konseptiyle başlayan quattro tasarımına ait konsepti devam ettiriyor. Audi’nin en fazla satacağı araçlar arasına girmesi şüphesiz olan Showcar, firmanın üretimdeki kalitesini ve iddiasını da bir kez daha ortaya koymakta. İlgilisine fazlasıyla hitap eden, ihtiyaçlara göre düşünülmüş olan bu araç, kullanıcısı için bir zırh niteliğinde adeta. Her tür hava koşulu ve yol şekli dikkate alınarak, sürücülerin fazla karşılaştığı problemler giderilmeye çalışılmış ve görünen o ki fazlaca yol alınmış bu konuda. Kullanılan malzemeler ve aracın özel tasarımı sayesinde hem kalite hem estetik kullanıcıyla buluşmakta.

 

Yorumlar

  1. İlk yorumu sen yap...

Yorum