Araç Kredisinde Faizler Sıfırlandı

Otomobil Alacaklara Müjde!

Araç kredisinde faizler sıfırlandı ve ödeme kolaylığı sağlandı.

Araç Kredisi Nedir?

Taşıt kredisi; oto kredisi, araç kredisi, otomobil kredisi olarak farklı şekilde adlandırılır. Sıfır kilo metre araç almak için ve ikinci el araç almak için taşıt kredisi kullanılabilir. Yalnız ikinci el araçlarda aracın 5 yaşından daha fazla olduğu durumlarda taşıt kredisine izin verilmemekte.

Araç Kredisi Nasıl Çekilir?

 Araç kredisinde faizler sıfırlandı haberi araç sahibi olmak isteyenler için bir fırsat doğurdu. Araç almak isteyip maddi birikimi olmayanlar bankaya giderek almak istedikleri araç için kredi başvurusu yapabilirler. Eğer araç sıfır model ise araç rehin alınır ve kefil istenmez. En uzun vade ise 60 aydır ve aracın satın alınacağı fiyatın yaklaşık %70-90 oranına kadar kredi çekilebilir. Eğer araç ikinci el bir model ise çekilecek kredi için kefil istenir. Yine en uzun vade 60 aydır ve satın alınacak aracın Kaskoda görünen bedelinin yaklaşık %60-80 oranına kadar kredi çekilebilir.

Araç Kredisinde Faiz Oranları Kaçtır?

 Araç kredilerinde vade ve faiz oranları bütün bankalar arasında farklılık gösterir. Her bankanın vereceği vade süresiyle faiz oranları değişkenlik gösterebilir. Araç kredisi çekmek isteyenlerin eğer düşük faizden yararlanma niyetleri var ise araç kredisi çekecekleri banka ile Kaskoyu aynı yerden yaptırmaları halinde masraf indiriminden faydalanma imkânları olacaktır. Acentelerin dönem dönem bankalarla yaptıkları anlaşmalarla tüketicilere, özel faiz oranı seçenekleri de sunulur.

Sıfır Araçlara Özel Araç Kredisinde Faizler Sıfırlandı

                Avantajlı ve bol seçenekli ödeme imkânlarıyla yeni otomobil hayali kuran tüketicilere firmalar sıfır araçlar için yeni kampanyalarla gelmeye hazırlanıyor. 2 yıla varan sıfır faiz oranı, 4 yıla varan vade ve nakit alımlarda ilave 1500 Türk Lirası indirim, 3 bin liraya varan takas indirimi, yarısını şimdi, kalanı bir yıl sonra öde,  şimdi al taksitlere Aralık 2015'te başla ve sabit kur gibi ifadeler kampanyalarda öne çıkan ifadeler arasında yerini alıyor.

Yorumlar

  1. İlk yorumu sen yap...

Yorum