Otomobil Teknik Özellikleri (İngilizce)

Motoreu, Almanya ve İngiltere'de satışa sunulmuş yeni model otomobillerin teknik özelliklerini içeren bir içerik sitesidir. Özellikle güncel araçların detaylı teknik özelliklerini sunmaktadır. Bununla birlikte yakıt tüketim değerlerine de yer verilmektedir.

Yakıt tüketimi sadece ülkemizde araştırılan bir konu değil. Artan petrol fiyatları sebebiyle özellikle de Avrupa ülkelerinde de yakıt tüketimi konusu çok konuşuluyor. Araç sahibi olmak isteyenler teknik özelliklerin yanısıra tüketim değerlerini de ön planda tutuyor. Bunun dışında Avrupa yasalarıyla önem kazanan emisyon salınımları da sürücülerin odak noktası. Egzoz salınım değerlerine göre vergi uygulayan ülkeler çoğunlukta. Bu sebeple araç almadan önce sürücülerin araç fiyatlarından sonra yaptığı araştırmaların başında tüketim ve emisyon değerleri geliyor.

http://motoreu.com/ şimdilik sadece İngilizce ve Almanca dillerinde sunulmakta, ancak yakın zamanda birçok dil seçeneğinin ekleneceği de duyumlar arasında. Özellikle auto technical specifications yani otomobil teknik özellikleri ve fuel consumption yani tüketim ile alakalı aramalarınızda kolaylık sağlayacak olan platform, araç karşılaştırmaya yani car comparison özelliğine de sahip.

Yorumlar

  1. İlk yorumu sen yap...

Yorum