2015-12-15

Subaru Atakta

SUBARU YENİ MODELLERİYLE OTOMOTİV SEKTÖRÜNDEKİ PAYINI ARTIRMAYA DEVAM EDİYOR

Subaru atağa kalktı! Subaru dizel Forester, yenilenmiş şekilde ortaya çıktı ve Türkiye'de satışa sunuldu! Subaru, özellikle 4 tekerlekten çekiş sistemine sahip araçlarıyla otomotiv sektöründe kendisine önemli bir yer edinmiş markadır. Legacy ve Crossover Outback modelleri de sonunda Türkiye'ye geldi!

DİZEL OTOMOBİL VERSİYONUNA ULAŞAN FORESTER, SUBARU'NUN EN İDDİALI MODELİ!

Eyesight sürüş desteği, sürekli 4 çeker sistemi ve X- Mode teknolojisi ile dize otomobil versiyonuna ulaşan, Forester, Subaru yetkililerinin en iddialı modeli olan bu araç ile satışların 2'ye katlanması bekleniyor. 

SUBARU LEGACY'DE OTOMOBİL ALICILARI TARAFINDAN BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI!

Subaru atağa kalktı! Legacy'de de 4 tekerlekten çekiş sistemine sahip ve CTV şanzımanla satışa sunuluyor. Aracın özellikleri arasında, deri direksiyon simidi, otomatik yanan farlarının olması, perde, ön koltukta bulunan ısıtma sistemi gibi özellikler bulunuyor.

2000 'Lİ YILLARA YAKIŞIR BİR TASARIMA SAHİP!

Outback'de, 4 tekerlekten çekişli ve 6 kademeli Lineartron iç şanzımana sahip! Premium donanım seviyesi ile satılan bu araçta, açılabilen cam tavan da bulunuyor. Ayrıca, yağmur sensörü, deri döşemelerinin kattığı şıklık ve konforun yanında, elektrikli sürücü koltuğu da bulunuyor.

Subaru atağa kalktı! Subaru Türkiye Genel Müdürü Halil Karagülle "Geçtiğimiz yıl satışlarımızı %27 oranında artırarak 1402 adet satış rakamına ulaşmıştık, bu yıl ise %40’lık bir artış hedefliyoruz." Diyerek yeni modelleriyle atağa kalktığını ispatlamıştır. SUV pazarının ülkemizde giderek büyüdüğüne dikkat çeken Karagülle, artan bu payda SUBARU olarak yerlerini alacaklarını belirtmiştir. Ayrıca,  Diyarbakır, Ordu, Kayseri ve Gaziantep gibi büyük illerimize de bayilikler verileceğini belirtmiştir.

 

Tüm Haberler

Bunları okudunuz mu?