2015 Sonu Otomobil Kampanyaları

Sıfır bir araba almak istiyorsanız bunun en güzel yollarından birisi kampanyalardan faydalanmak. Özellikle araba markaları arasındaki rekabet kampanyaların daha muhteşem bir şekilde olmasını sağlıyor. Buda tüketicilerin faydasına olan bir durum. Bundan istifade ederek, daha iyi ödeme koşullarıyla sıfır bir arabaya sahip olabilirsiniz.

MINI kampanyaları havada kapılabilir!

Oldukça şık bir araba MINI modelleri. D5 kapı modelli sınıfı için kuru sabitledi. Üstelik 12 ayda ücretsiz kasko hediyesiyle müşterilerini cezp etme konusunda başarılı diyebiliriz. Hemen hatırlatalım bu kampanya 2015 senesi içerisinde geçerli. Yani 2016 senesine gireceğimiz günler içerisindeyiz. O nedenle acele etmek gerekiyor.

Peugeot kampanya bolluğunu yaşıyor

Çok ilginç bir durumla karşı karşıyayız. Birçok markadan çok daha farklı olarak Peugeot her modeli için neredeyse çok cazip kampanyalar ortaya koymuş durumda. Fransız menşeli araba almak isteyenler için iyi bir fırsat olabilir bu durum. 208 model arabalar için 24 bin kredi sağlıyor ve yüzde sıfır faiz uyguluyor. Aynı zanda 301, 308, 508 modelleri içinde aynı kampanya geçerli durumda. Araba almadan önce Peugeot Türkiye resmi sitesini incelemeniz de fayda var.

Volkswagen kampanyalarda ön planda

Alman marka arabalar ülkemizde oldukça revaçta. Bunda sanıyorum farklı kampanya avantajlarının sunulmuş olması etkili oluyor. Öyle ki yen bir kampanya olarak ortaya çıkan arkadaşını da getir, arabanı beğen ve test sürüşüne çık şeklindeki uygulama yüzde 6 kadar indirim kuponu kazanmanıza sebep olabilir.

Aynı zamanda Volkswagen markasının tüm araçlarında normal bir indirime gittiğini de söylemek gerekir. Ancak bu kur fiyatının sabitlenmesinden kaynaklanan bir indirim gibi geldi bana. Yoksa gerçek bir indirim ortada yok. Tüm firmalar kur fiyatlarının yükseldiği fiyatla sabit kur fiyatı üzerindeki fiyat farkını indirim olarak sayıyor. Tabi farklı bir konu biz kampanyalarla devam edelim. Volkswagen ayrıca geniş finanslar destekleri, yüzde sıfır kadar faiz ve uzun vadeli ödeme koşulları sayesinde yine müşterilerine en iyi koşulları sunmaya devam ediyor. Ne diyelim darısı diğer markaların başına!

 

Yorumlar

  1. İlk yorumu sen yap...

Yorum