Fiat İndirimi

Fiat’ta İndirim Zamanı

Fiat’tan büyük indirim. Fiat ticari araçlarda 9500tl civarında indirim kampanyaları başladı. 

Şimdi Fiat Zamanı

Fiat ticari araçlarında başlayan kampanyadan, Fiat Doblo,Fiat Fiorino modellerinden alacak olan müşteriler yararlanabilecek.Fiat Finans’tan kredi kullanmayı düşünen müşterilere ise 20 bin tl’ye kadar kredi desteği, 2 yıl ve %0 faizle verilebilecek.Ayrıca peşin yada taksitli alımların her ikisinde de estra 1000 tl’lik indirimler müşterileri bekliyor.

Ticari Araçların Gözdesi Doblo Almanın Tam Zamanı

Fiat’ın büyük ilgi gören kampanyasında Fiat Doblo Classic Combi modelinde ekstra 1000tl indirim yapılmış.15.000tl’ye kadar kredi kullanımlarında 3 yıl vade ve %0 faiz oranıyla yılın en büyük kampanyası.

Fiat Pratico’da Büyük İndirim

Kamyonet tarzında tasarlanan ticari araç, yükleme alanı ve konforu açısından oldukça kullanışlı. Aracı almak isteyenler için kaçırılmaz fırsat.30000 tl’ye kadar kredi imkânı,24 ay vade ve %0 faizle araca sahip olabilirsiniz.

 Ducato’lar da Şimdi Daha Uygun

 Ekonomik yakıt özelliği, yüksek konforuyla size iyi bir iş arkadaşı olacak.

Ducatolar, Fiat’ın düzenlemiş olduğu kampanyayla artık sizin olabilir.4–30 Kasım 2015 arası geçerli olacak kampanya, Koç Fiat kredide destek sağlayacak. Müşterilerine 30000tl’ye kadar kredi kullandırabilecek.2 yıl %0 faiz imkânlarından yararlandırabilecek.

Fiat Freemont Almak Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Fiat Freemontlar’da kasım ayına özel 15000tl indirim. Yılsonu kampanyalarında Fiat sahibi olmak çok kolay. Konforun, şıklığın, kalitenin adı olan Fiat Freemontlar 4–30 2015 Kasım tarihleri arasında Fiat bayilerinde indirimli fiyatlarıyla sizlerle.

Fiat’tan büyük indirim kampanyaları, bu yıl müşterilerini sevindirecek. Özellikle ticari araç sahibi olmayı isteyenlere çok seçenekli kampanyalar mevcut. Fiat, ticari ve normal araç sahibi olmak isteyen, Fiat tutkunları için kaçırılmayacak fırsatlar sunmuş. Kaçırılmayacak yılsonu fırsatı, Fiat bayilerinde sizi bekliyor.

 

 

 

Yorumlar

  1. İlk yorumu sen yap...

Yorum