Ford Teknolojisini Sizlere Sunuyor

Binek, ticari, ağır ticari ve ikinci el ürünleri ile sizlere hizmet vermeye devam eden Ford firması filosunu her gün yenilemeye ve araçlarını teknolojisi ile donatmaya devam ediyor. Satış sonrası sizlere sunduğu avantajlar ve servis hizmetleri ile de dikkat çekmeye ve tercih edilen bir marka olamaya devam ediyor.

Modern Tazın Gözdesi Ford Fiesta

Teknoloji iletişim ve internet sektörü gibi alanlara nasıl etki ediyorsa otomotiv sektöründe de kendisini göstermeye devam ediyor. Ford firması da araçlarına bu yenilikleri uygulamaktan geri kalmıyor. Teknolojiden ve modern tarzdan ilham aldığı için marka tüm modellerinde değişikliğe gitti ve  Ford Fiesta donanım ve rengi zenginleşti.

Fiesta’nın Sundukları 

Fiesta donanım ve rengi zenginleşti. Yenilikçi teknolojileri ve dış dizaynı ile size rahat, güvenli ve daha zevkli bir sürüşü garanti diyor. Örneğin, Fiesta’nın yeni donanımı sayesinde Türkçe sesli komutlarla USB ya da MP 3 aygıtınızdan bir müzik parçası seçebilir veya blutooth ile cep telefonunuza bağlanabilirsiniz. Buda gelen aramalara kolaylıkla cevap vermenizi ve arama yapmanızı kolaylaştırır. Ayıca yazılı mesajları size sesli okuma özelliği de bulunmaktadır.

Fiesta’nın Renk Seçenekleri

Canlı ve dinamik renklerini müşterilerine sunan Ford’un hali hazırda siyah,kırmızı, bakır kahverengi, ay tozu gri, hardal sarı, şeker mavi, buz beyaz gibi modelleri bulmaktadır. Yapılan yenilikler ile birlikte Fiesta donanım ve rengi zenginleşti. Marka filosuna şeker kırmızı, kum kahverengi ve manyetik gri alternatiflerini de ekledi.

Fiesta’nın İç ve Dış tasarımı

Bu aracın tasarımında öne çıkan en güzel özelliği gündüz yanan Led ön farlar ve kaslı tararsıma sahip kaputunun bulunmasıdır. İç tasarımı ise kaliteli malzemelerden oluşan araç sizlere ergonomik bir kullanım sunuyor. İç tasarımında müzik sistemi, anahtarsız çalışma butonu, ambiyans aydınlatması, deri kaplı el freni ile beğenileri topluyor.

Yorumlar

  1. İlk yorumu sen yap...

Yorum