Hakkımızda

arabamkacyakar.com, Türkiye’nin yakıt tüketim ansiklopedisi olması amacıyla kurulmuş, kullanıcılara ait araçların yakıt ortalamalarını paylaşmaya olanak sağlayan, bununla birlikte güncel katalog bilgileri ve akaryakıt fiyatları içeriklerine sahip web sitesidir.

arabamkacyakar.com ‘da aracınıza ait yakıt tüketim bilgisini paylaşabilir, ortalama yakıt tüketiminize göre şehirlerarası yolda çıkacak yakıt maliyetini hesaplayabilirsiniz.  

arabamkacyakar.com’da paylaşılan yakıt ortalamaları, kullanıcıların sürüş stiline, çevresel koşullara ve araca bağlı birçok etkene göre değişiklik gösterebilir. İçeriğin kesinliği doğru olmamakla birlikte yapılan tüm paylaşımlar sadece bilgilendirme amaçlıdır.

arabamkacyakar.com ekibi olarak yakıt tüketiminin siz üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz için ne kadar önemli olduğunun farkındayız.

Sunduğumuz verilerin size tercihlerinizde yardımcı olmasını umuyoruz; bundan dolayi,güvenilir ve doğru bilgi sunabilmek için yola çıktık ve bunun için ekibimizle çok sıkı  çalışıyoruz.

Sizlerin varlığıyla büyüyor, gücümüze güç katıyoruz.

Hizmetlerimizden memnun kalmanızı diliyor, bizimle olmanızdan mutluluk duyuyoruz.